لایت باکس آلومینیومی 9 سانتیمتری

لایت باکس آلومینیومی 9 سانتیمتری

لایت باکس گرد

لایت باکس گرد

لایت باکس فریم لس

لایت باکس فریم لس

لایت باکس چیست ؟

لایت باکس ، سازه ای نورانی با ابعاد و متریال مختلف است . متریال این سازه از جنس پلاستیک ، ام دی اف ، آلومینیوم ساخته میشود و روی آن فلکس یا پلکسی گلس میباشد .

معمولا از استراکچر یا فریم آلومینیومی استفاده میکنند تا وزن سازه سبک باشد و چون میتونه از جایی آویزون باشه یا میتونه به عنوان لوگوی کسب و کار شما جلوی درب کافه نصب بشه ، از متریال سبک داخلش استفاده میکنند . 

روشنایی که در لایت باکس استفاده میشود معمولا از اس ام دی (SMD) و یا ال ای دی (LED) و در گذشته برای سازهای فلزی فضای باز از مهتابی های کم مصرف استفاده می شده است .

بسیاری از مشاغل بسته به نوع فعالیتشان میتوانند از این سازه استفاده کنند بطور مثال برای فضای باز میتوانند از لایت باکس های گرد برای نمایش لوگو و در داخل فروشگاه لایت باکس های فریم لس برای نمایش تمام عرض و بدون حاشیه تبلیغ و یا لایت باکس های کریستالی جذاب با جلب توجه بالا و همینطوری لایت باکس های ایستاده و یا حتی ترکیبی از لایت باکس و استند محصول میتوان استفاده نمود . 

لایت باکس کریستالی

لایت باکس کریستالی: یکی از نمونه های لایت باکس ، لایت باکس کریستالی میباشد . از مزایای این لایت باکس میتوان به وزن کم ، فریم شیشه ای ، مصرف بسیار کم ، روشنایی اس ام دی اشاره کرد .  لطفا برای دیدن خصوصیات این لایت باکس به مقاله بعدی که در اینجا وجود دارد مراجعه فرمایید . 

لایت باکس کریستالی ، Cristal light box

لایت باکس فریم لس

در این نوع از لایت باکس ، حاشیه ای برای چاپ وجود ندارد و لبه چاپ به لبه استراکچر میچسبد و نمایی از فریم در تصویر دیده نمیشود ، مصرف برق و متریال سازه مثله بقیه لایت باکس ها میباشد .

لایت باکس فریم لس

لایت باکس آلومینیومی 9 سانتیمتری

در این نوع لایت باکس ایستاده یا پورتابل ، میتوان به قابل حمل بودنش اشاره کرد ، مصرف و متریال استراکچر مثله لایت باکس های قبلی میباشد